Loading...

Bëhen bashkë Almeda dhe Agnesa Vuthaj..

Ja çfarë bashkoi ato.

Ato janë ndër femrat më të bukura të në trojet shqiptare, mbase edhe me të drejtë kanë bartur titullin “Miss Albania”.

Ky titulli hapi rrugë në karrierë bukurosheve, njëra u përqendrua tek moda, kurse Almeda në aktrim, edhe atë jashtë Shqipërisë në Turqi. E pikërisht qyteti turk bëri bashkë Agnesën e Almedën, për të festuar ditëlindjen e mikes së tyre të përbashkët Isida Mollaymerit.

Loading...

Bukuroshet kanë ndarë fotografi në rrjetet sociale nga ku po vërehet se po kalojnë shumë mirë pranë njëra tjetrës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: