Loading...

ALMEDA KRITIKOHET NGA FANSAT: E HARROVE SHQIPËRINË, TANI FESTON FESTAT E TURQISË

Ditët që lamë pas ishin një festë për të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë vendit.

Edhe figurat e njohura ndërkombëtarisht nuk kanë harruar të urojnë të gjithë bashkëkombasit e tyre për festat e 28-29 Nëntorit.

Loading...

Një mesazh i papritur ka qenë ai që ka marrë Almeda Abazi nga një nga ndjekëset e saj. “Almeda e dashur për ty nuk ekziston festa e 28 nëntorit? Apo tani ke filluar të festosh festat e Turqisë?”… “Ka edhe kështu”, ka shkruar Almeda me ironi pasi në fakt, ajo ka qenë ndër të parat që e ka uruar festën.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: